Privalomi langeliaiclose
* - Privalomi langeliai

Gydymas vienišoms moterims

Šiuolaikinėje visuomenėje galima aptikti įvairių šeimos modelių, tad jau seniai nieko nestebina, kad vis daugiau moterų savo gyvenimą paskiria karjerai ir nekuria santykių su priešinga lytimi arba kuria santykius su savo lyties atstove. Tačiau moteris nėra vieniša tik todėl, kad pasirinko nekurti ateities su priešingos lyties partneriu. Kiekviena turi savų priežasčių, raginančių priešintis visuomenei priimtinam tradiciniam šeimos modeliui - vyras ir žmona. Vis dėlto, dar niekam nepavyko įrodyti, kad moteris nepajėgia viena išnešioti, pagimdyti ir užauginti vaiko! 2017 metų rugpjūčio 22 dieną ,,Single Mother Guide” atliko tyrimą, kurio metu paaiškėjo, kad 2016 metais Jungtinėse Amerikos Valstijose iš 12 milijonų šeimų, kuriose vaikus auginu vienas iš tėvų, 80% tai darė vienišos motinos. Didžioji dalis šių moterų neturėjo pasirinkimo, bet toms, kurios gali rinktis ir pačios kurti savo gyvenimą, mūsų klinika siūlo galimybę tapti motinomis ir auginti savo atžalas.

Šioms moterims mes galime pasiūlyti:

naudojant donoro spermą, jei tai neprieštarauja Latvijos įstatymams. 
Klinika iVF Riga yra pirmasis oficialus genetinės medžiagos bankas Baltijos šalyse. Mes galime pasiūlyti naudojimui šaldytą vietinių donorų spermą. Visi mūsų banko donorai yra išsamiai patikrinti urologo, genetiko, psichiatro-narkologo; visiems buvo atlikti visi reikiami tyrimai: tyrimai dėl infekcijų (sifilis, AIDS, hepatitas B ir C, gonorėja, trichomoniazė, chlamidiozė), ppaimti mikrobiologiniai ir onkocitologiniai tepinėliai, genetiniai tyrimai (kariotipas). 
Mes taip pat siūlome pasirinkti spermą iš Europos tarptautinio spermos banko. 
Jei moteris dėl įvairiausių priežasčių (ir medicininių, ir socialinių) nori atidėti nėštumą vėlesniam laikui, klinika iVF Riga siūlo galimybę užšaldyti kiaušaląstes ir saugoti jas iVF Riga kriobanke. Mūsų kriobankas užtikrina pacientams galimybę užšaldyti ir saugoti kiaušialąstes, spermą bei embrionus. Pagal Latvijos įstatymus paciento genetinės medžiagos saugojimo laikas yra 10 metų. 

Ką pasirinkti?

Vieniša moteris iki 35 metų  Vieniša moteris 36-45 m.
  • IVF + PGS
  • ICSI + PGS
Vieniša moteris 46-50
  • Kiaušialąsčių donorystės programa
  • Tandeminis gydymas
  • Kiaušialąsčių donorystės programa + PGS 
Jums tinkamiausią gydymo metodą padės išsirinkti mūsų klinikos reproduktologijos specialistai. Renkantis svarbu atsižvelgti į amžių ir reprodukcinės sveikatos būklę. Išsamiau su kiekvienu metodu galite susipažinti mūsų svetainės skirsnyje Gydymosi patarimai pagal amžiaus grupes
Call