Privalomi langeliaiclose
* - Privalomi langeliai

46-50 metų amžiaus grupė

Kiaušialąsčių donorų programa/Tandeminis ciklas/ Kiaušialąsčių donorystės programa + PGS
Tai yra etapas, kai moters knas tingiai gamina kiaušialąstes, be to, jų kokybė yra itin maža. Susilaukti palikuonių su tokiomis genetinės medžiagos atsargomis yra labai sunku, daugeliu atvejų - netgi neįmanoma. Laimei, medicinos sritis nestovi vietoje, ji nuolat vystosi, atrasdama alternatyvų, leidžiančių mums prisitaikyti prie esamo laikmečio su visais jo kaprizais. Donorų ciklai leidžia mums apkvailinti savo biologinius laikrodžius. Moteris vis dar yra pajėgi išnešio, pagimdyti ir užauginti vaiką, tik reikalinga nedidelė jaunos moters pagalba, kuri paaukoja dalelę savęs, kad padovanotų kitai moteriai galimybę tapti mama.

Tai visiškai nėra lengvas sprendimas ar žingsnis, daugeliui atrodo nenatūralu bei nepriimtina. Tačiau mūsų patirtis rodo, kad visos abejonės ir dvejonės dingsta iškart, kai pacientė išgirsta primuosius vaiko širdies dūžius ir pajunta savyje naujos gyvybės prisilietimą, saugiai ir užtikrintai įsikūrusios kūne, kuriame praleis pirmuosius savo gyvenimo mėnesius.
 

Jei reprodukcinė sveikata leidžia ir jei moteris labai nori apvaisinimui panaudoti savo kiaušialąstes, yra galimybė pasinaudoti kita galimybe: tandeminiu gydymu - ir savų, ir donorinių ląstelių naudojimu donoro cikle. Savų ir donorinių ląstelių santykis šiuo gydymo metodo atveju skiriasi priklausomai nuo moters reprodukcinės sveikatos šiame gyvenimo etape.
 

Mūsų klinikos donorų programoje šiuo metu dalyvauja 110 jaunų moterų, kurių prisijungimas prie šios programos yra patvirtintas mūsų klinikos specialistų sutikimu. Yra galimybė rasti kiekvienos norus atitinkančią donorę. Daugiau apie donorų programą skaitykite skyriuje: Kiaušialąsčių donorystės programa
 

Jei dėl nežinomų priežasčių nepastojama net donorų ciklo metu, patariama rinktis Kiaušialąsčių donorystės programa + PGS (preimplantacinis genetinis skriningas), kad implantacijai būtų pasirinkti tik genetiškai sveiki ir kokybiški embrionai.
Susisiekite su mūsų pacientų koordinatoriais:
Jelena Silkalna
Jelena Silkalna
Susisiekite!
Marina Valetko
Marina Valetko
Susisiekite!
Nadežda Hrolenko (ex Runcė)
Nadežda Hrolenko (ex Runcė)
Susisiekite!
Zita Gaidule (motinystės atostogų)
Zita Gaidule (motinystės atostogų)
Susisiekite!


 

Sekite mus socialiniame tinkle!
Call