Privalomi langeliaiclose
* - Privalomi langeliai

Genetinės medžiagos užšaldymas (kriogeninis konservavimas)

Kas yra kriogeninis konservavimas?

Kriogeninis konservavimas yra genetinės medžiagos (kiaušialąsčių, spermos, embrionų) užšaldymas žemoje temperatūroje yra saugus ir patikimas būdas, neturintis poveikio embrionų vystymuisi ir spermos gebėjimui apvaisinti kiaušialąstę. Klinika iVF Riga naudoja vitrifikacijos metodą (ypač greitą užšaldymą), kuris suteikia galimybę išlaikyti genetinę medžiagą su dideliu gyvybingumu (98 proc.) po atšildymo. Kriogeninis konservavimas leidžia pagimdyti vaiką po kelerių metų, taip pat ir onkologines ligas besigydantiems žmonėms. Moterims rekomenduojame šią procedūrą, nes ji sumažina pakartotinių kiaušidžių stimuliacijos ir folikulų punkcijos skaičių, atitinkamai sumažėja medikamentų kiekis moters organizme. Kriogeninis konservavimas padidina individualią nėštumo tikimybę ir genetinės medžiagos perdavimo galimybę kitoms nevaisingoms šeimoms.

Kam ypač rekomenduojamas kiaušialąsčių ir spermos kriogeninis konservavimas?

Genetinės medžiagos (kiaušialąsčių, spermos, embrionų) užšaldymas atliekamas tuomet, jei jūs norite atidėti vaiko gimimą arba jei diagnozuota onkologinė liga ir kriogeninį konservavimą būtina atlikti siekiant išsaugoti genetinę medžiagą. Reprodukcinė funkcija veikia vėžio gydymą, ir atvirkščiai, nėštumas gali būti rimta kliūtis išgyti, vėliau ir pats gydymas gali sukelti nevaisingumą. Onkologinių ligų pacientams prieš chemoterapiją ir švitinimą rekomenduojamas reprodukcinių ląstelių kriogeninis konservavimas siekiant išsaugoti vaisingumą ir išvengti donoro spermos ar kiaušialąsčių panaudojimo.

Klinika iVF Riga siūlo užšaldyti ir išsaugoti gautą genetinę medžiagą – kiaušialąstes, spermą ir embrionus. Užšaldyta medžiaga gali būti laikoma iki 10 metų.

Susisiekite su mūsų pacientų koordinatoriais:
Jelena Silkalna
Jelena Silkalna
Susisiekite!
Zita Gaidule (motinystės atostogų)
Zita Gaidule (motinystės atostogų)
Susisiekite!
Marina Valetko
Marina Valetko
Susisiekite!

 
Sekite mus socialiniame tinkle!
Call