Privalomi langeliaiclose
* - Privalomi langeliai

8 – asis Tarptautinis IVIRMA kongresas

IVF Riga
https://www.ivfriga.lt/naujienos.html2019-04-10

2019 metų balandžio 4-6 dienomis iVF Rygos klinikos medicinos direktorė ir vadovaujančioji reproduktologijos specialistė dr. Violeta Fodina, embriologijos laboratorijos ir kokybės sistemos vadovė Evija Pīmane bei molekulinės genetikos specialistė Dace Bērziņa lankėsi 8 – ajame tarptautiniame IVIRMA kongrese, kuris šiais metais vyko Palma de Maljorkoje, Ispanijoje.
Šiais metais aukščiausio lygio reprodukcinės medicinos kongresas subūrė vadovaujančiuosius tarptautinius lektorius iš įvairių šalių, kad būtų aptarti naujausi pasiekimai ir tyrimų rezultatai reprodukcinės medicinos srityje bei pasidalinta novatoriškiausiais metodais.
Kongresas tradiciškai buvo skirtas dabartinėms problemoms ir ateities vizijoms – kupinoms didelių galimybių ir iššūkių visiems profesionalams, kurie specializuojasi reprodukcinės medicinos srityje.
Pagrindiniai kongrese aptarti klausimai buvo tyrimai ir pasiekimai, susiję su ,,silpnu kiaušidžių atsaku”; kiaušidžių atsinaujinimu; veiksmingu pasirengimu IVF ciklams; policistinių kiaušidžių problemomis; nėštumu po IVF – stebėjimu ir požymiais; dabartiniais andrologijos klausimais; naujomis alternatyvoms sergančiųjų vėžiu vaisingumui išsaugoti…
Apsilankiusios kongrese įsitikinome, kad dirbame ir tobulėjame teisinga kryptimi, susiedami reprodukcine sveikatą ir genetiką, naudodamiesi naujausiomis galimybėmis ir technologijomis.
 


Back
Call