Privalomi langeliaiclose
* - Privalomi langeliai

ESHRE 2018

IVF Riga
https://www.ivfriga.lt/naujienos.html2018-07-06

Šiais metais beveik visi klinikos iVF specialistai lankėsi kasmetiniame 34–ajame ESHRE (European Society of Human Reproduction and Embryology) susirinkime, vykusiame 2018 metų liepos 1 – 4 dienomis Barselonoje, Ispanijoje, bei prieškongresiniuose kursuose, skirtuose kelioms skirtingoms temoms, įvairių reprodukcinės medicinos sričių specialistams.
Šis nuostabus medicinos bendruomenės renginys tradiciškai pritraukia specialistų iš viso pasaulio dėmesį ir pasitarnauja kaip puiki platforma nuomonėms apsikeisti ir gauti naujausios informacijos reproduktologijos, embriologijos, ląstelių terapijos ir kt. srityse.
Pagrindinės šių metų temos buvo: nauja vyrų nevaisingumo gydymo galimybė; endometriozės gydymas; nėštumas ir onkologija (pacientų, sergančių onkologinėmis ligomis, vaisingumo išsaugojimas); įvairūs genetinio testavimo metodai ir galimybės reproduktologijos srityje; ląstelių terapija nevaisingumo gydyme; vaisingumo samprata ir būdai, kaip ją išplatinti visame pasaulyje.
Paskutine tema buvo pateikti keli labai informatyvūs pranešimai apie tai, kaip pasinaudoti naujais žiniasklaidos formatais (pavyzdžiui, komiksais, piešiniais, specialiais užsiėmimais mokyklose) ir sukurti naujoviškus būdus bei pritraukti kaip įmanoma platesnę auditoriją nevaisingumo ir IVF temai, informaciją apie nevaisingumo gydymą pateikiant pacientams kuo suprantamiau.
Klinikos iVF Riga specialistai apsilankė ir didžiulę mokslinę ir prekybinę parodą, organizuotą kartu su ESHRE konferencija, kurioje buvo pristatyti naujausi laboratoriniai ir klinikiniai produktai.
Reikia pridurti, kad praėjo jau 40 metų nuo pirmojo kūdikio gimimo su palaikomosios reprodukcijos pagalba. Luizė Brauna gimė 1978 metais ir nuo to laiko, remiantis ESHRE duomenimis, su IVF pagalba gimė daugiau negu aštuoni milijonai vaikų.
Reproduktologijos sritis žengia į priekį taip sparčiai, kad būtina vystyti, diegti naujas technologijas, sujungti įvairius gydyme metodus ir žinoti pagrindines ateities kryptis. Visa tai padės kasdien siekti geriausių rezultatų mūsų pacientams.

 


Back
Call