Privalomi langeliaiclose
* - Privalomi langeliai

Kas yra blogas kiaušidžių atsakas?

IVF Riga
https://www.ivfriga.lt/naujienos.html2020-02-27
Kai moters kiaušidės praranda savo reprodukcinį (vaisingumo) potencialą, moteris gali tapti nevaisinga. Žinome, kad senstant kiaušialąsčių rezervas kiaušidėse mažėja – tačiau tai ne vienintelė priežastis! Remiantis mūsų patirtimi, blogas arba neigiamas atsakas į kiaušidžių skatinimą gali atsirasti pakankamai ankstyvoje jaunystėje, ir atvirkščiai – vyresnio reprodukcinio amžiaus moterys (po 38 metų) gali turėti normalų kiaušidžių rezervą ir gerą atsaką į skatinimą. Todėl atsako priežastys yra ne tik ovarialinio rezervo sumažėjimas laikui bėgant, bet ir galimi genetiniai sutrikimai, medicininis gydymas, aplinkos veiksniai, dėl kurių kiaušidės išsenka jauname amžiuje.
Pasižiūrėkite į lentelę ir susimąstykite, kiek reikia įdėti pastangų, norint gauti vieną euploido blastocistą (5-osios vystymosi dienos embrionas su normaliu chromosomų rinkiniu) ir trokštamą nėštumą!
Vienas iš ovarialinio rezervo arba kiaušidžių atsargų vertinimo kriterijų yra AMH (antimiulerinis hormonas). Normalus AMH lygis – 0,4 – 4,0 ng/ml. Jei AMH yra didesnis – tai byloja apie blogą kiaušidžių funkciją, kas susiję su daugiapolėmis kiaušidėmis ar policistinių kiaušidžių sindromu (PKS). Jei AMH žemiau normos – galima spręsti dėl mažų kiaušialąsčių atsargų.
Antrasis kriterijus – folikulus stimuliuojantis hormonas FSH. Jei FSH > 12, tada kiaušidės blogai reaguoja į organizmo prašymus ir blogai reaguos į stimuliacijai skirtus vaistus.
Yra dar begalė detalių, kurios galiausiai paveikia ląstelių, pagamintų IVF metu, skaičių. Bet kuriuo atveju, jei turite problemų dėl prasto kiaušidžių atsako į stimuliaciją, būkite tikri: IVF Riga klinika gali padėti! Mes sukūrėme savo taktiką, kaip gydyti pacientus, kurių blogas atsakas, sukūrėme ir įgyvendinome asmeniškus kiekvieno paciento gydymo planus, esame pasiekę labai gerų rezultatų!
Taigi, nedvejodami kreipkitės į mus! IVF Riga, Zalia g. 1, 2-as aukštas., tel.: +371 67 111 117; +371 25 41 022.

Back
Call