Privalomi langeliaiclose
* - Privalomi langeliai

Kasmetinė PGDIS konferencija Bolonijoje

IVF Riga
https://www.ivfriga.lt/naujienos.html2016-05-17

2016 metų gegužės 8-11 dienomis Bolonijoje (Italijoje) vyko kasmetinė PGDIS (Preimplantation Genetic Diagnosis International Society) konferencija, subūrusi geriausius priešimplantacinės embrionų diagnostikos specialistus iš viso pasaulio. Šiais metais PGDIS konferencijoje lankėsi iVF Riga klinikos gydytoja – genetikė dr. Lienė Kornejeva (Liene Korņejeva) ir molekulinės genetikos specialistė Liudmila Voložonoka (Ludmila Voložonoka).

Konferencijos tikslas buvo aptarti, tai, kas pasiekta, bei apibrėžti veiksmingesnės genetinių patologijų ankstyvosios diagnostikos ateities perspektyvas. Pristatytų tyrimų rezultatai liudija apie ypač spartų minėtos srities metodų vystymąsi, o tai leidžia tiksliau ir greičiau individualizuoti tyrimo bei gydymo planą kiekvienos šeimos, susidūrusios su genetine patologija, atžvilgiu, sutrumpinant kelią iki sveiko vaiko gimimo.

Su džiaugsmu pranešame, kad Latvijoje (IVF Riga klinikoje) prieinamos technologijos ir kasdienis specialistų darbas duoda konkurencingus rezultatus ir užtikina pacientams pasaulinio lygio gydymo bei tyrimo galimybes.


Back
Call