Privalomi langeliaiclose
* - Privalomi langeliai

Naujausios kartos embrionų inkubatorius – EmbryoScope (Embrioskopas)

IVF Riga
https://www.ivfriga.lt/naujienos.html2019-08-29

Embrioskopas – naujausia technologija, paskutinis technikos žodis, pradėjus jį taikyti pagerėjo nevaisingumo gydymo rezultatai. Pats aparatas – tai inkubatorius, kuris reguliuoja ne tik temperatūrą ir anglies dioksidą, bet ir mažais kiekiais būtiną embrionams deguonį. Embrioskopuose įmontuota vaizdo kamera fiksuoja visas embriono vystymosi stadijas, o inkubatoriaus terpė maksimaliai atitinka sąlygas mamos pilvelyje.

Tad norint nustatyti, kaip vystosi embrionas, pakanka pažiūrėti į ekraną. Daugiau nereikia kaskart išiminėti embrionų iš inkubatoriaus – visa tai lemia gydymo sėkmę.

Taikydamas specialią kompiuterinę programą specialistas gali bet kuriuo metu stebėti embriono dalijimosi procesą ir nustatyti klaidas – per lėtai ar per greitai dalijasi. Todėl penktą dieną galima suprasti, kuris embrionas perkeliamas galės geriau implantuotis ir vystytis toliau.

Anksčiau buvo sunku nustatyti, kuris embrionas kokybiškesnis – kiekvienas vystosi savo greičiu. Iš pardžių embrionas gali neatrodyti gerai, tačiau po kelių valandų jis gali pasivyti kitus ir su jais susilyginti. Vaizdo įraše galima pamatyti visas ląstelių dalijimosi klaidas: daug branduolių, asimetrinis dalijimasis ir pan.

Dėl naujausių technologijų  – embrioskopo – pirmą kartą prognozavimo procesas tapo objektyvesnis, ir tai iš karto atsispindėjo medicinos rodikliuose. Mokslininkų duomenimis, IVF procedūra tapo 20 proc. sėkmingesnė!

Klinika „iVF Riga“ –- vienintelė Baltijos šalyse ir viena iš nedaugelio Šiaurės Europoje, teikianti embrioskopo paslaugą.


Back
Susisiekite su mūsų pacientų koordinatoriais:
Jelena Silkalna
Jelena Silkalna
Susisiekite!
Marina Valetko
Marina Valetko
Susisiekite!
Nadežda Hrolenko (ex Runcė)
Nadežda Hrolenko (ex Runcė)
Susisiekite!
Zita Gaidule (motinystės atostogų)
Zita Gaidule (motinystės atostogų)
Susisiekite!


 

Sekite mus socialiniame tinkle!
Call