Privalomi langeliaiclose
* - Privalomi langeliai

Naujausios kartos embrionų inkubatorius – EmbryoScope (Embrioskopas)

IVF Riga
https://www.ivfriga.lt/naujienos.html2019-08-29

Embrioskopas – naujausia technologija, paskutinis technikos žodis, pradėjus jį taikyti pagerėjo nevaisingumo gydymo rezultatai. Pats aparatas – tai inkubatorius, kuris reguliuoja ne tik temperatūrą ir anglies dioksidą, bet ir mažais kiekiais būtiną embrionams deguonį. Embrioskopuose įmontuota vaizdo kamera fiksuoja visas embriono vystymosi stadijas, o inkubatoriaus terpė maksimaliai atitinka sąlygas mamos pilvelyje.

Tad norint nustatyti, kaip vystosi embrionas, pakanka pažiūrėti į ekraną. Daugiau nereikia kaskart išiminėti embrionų iš inkubatoriaus – visa tai lemia gydymo sėkmę.

Taikydamas specialią kompiuterinę programą specialistas gali bet kuriuo metu stebėti embriono dalijimosi procesą ir nustatyti klaidas – per lėtai ar per greitai dalijasi. Todėl penktą dieną galima suprasti, kuris embrionas perkeliamas galės geriau implantuotis ir vystytis toliau.

Anksčiau buvo sunku nustatyti, kuris embrionas kokybiškesnis – kiekvienas vystosi savo greičiu. Iš pardžių embrionas gali neatrodyti gerai, tačiau po kelių valandų jis gali pasivyti kitus ir su jais susilyginti. Vaizdo įraše galima pamatyti visas ląstelių dalijimosi klaidas: daug branduolių, asimetrinis dalijimasis ir pan.

Dėl naujausių technologijų  – embrioskopo – pirmą kartą prognozavimo procesas tapo objektyvesnis, ir tai iš karto atsispindėjo medicinos rodikliuose. Mokslininkų duomenimis, IVF procedūra tapo 20 proc. sėkmingesnė!

Klinika „iVF Riga“ –- vienintelė Baltijos šalyse ir viena iš nedaugelio Šiaurės Europoje, teikianti embrioskopo paslaugą.


Back
Call