Privalomi langeliaiclose
* - Privalomi langeliai

Nėštumas. Nuo dviejų testo brūkšnelių iki gimdymo

Nėštumas – tai pats nuostabiausias ir stebuklingiausias moters gyvenimo laikotarpis. Jis paverčia moterį iš tikro nuostabia. Tai jaudinančio laukimo, malonių rūpesčių, taip pat kūdikio sveikatos formavimosi laikas.

Vienas pagrindinių būsimos mamos uždavinių yra išsaugoti savo sveikatą ir išnešioti sveiką kūdikį, todėl skirtingose nėštumo stadijose atliekama daug įvairių tyrimų.

Medicininė priežiūra nėštumo metu

Nėštumas – ne liga, o atsakingas ir svarbus pasiruošimo naujam gyvenimui etapui, todėl kad jis būtų įdomus ir pilnas malonių įvykių, svarbu turėti savo gydytoją, kuris jus stebėtų, atsakytų į visus klausimus, suteiktų pasitikėjimo, palaikytų ir paskatintų. Tarp jūsų su ginekologu turėtų būti draugiški ir pasitikėjimu grįsti santykiai, tai padeda atsiverti, nebijoti klausti ir atvirai aptarti bet kokią problemą. Jūsų gydytojas papasakos, kaip kūdikis vystosi, patars, pamokys, įspės, kada pavojus jūsų ir kūdikio sveikatai tikras, o kada tai tik įprasta situacija, ir padės jaustis užtikrintai.

Svarbu, kad jūs būtumėte stebima pasitelkus visą reikalingą įrangą ir visi tyrimai būtų atliekami vienoje vietoje jums patogiu laiku. Šie veiksniai mažina emocinę įtampą ir teigiamai veikia nėštumo eigą.

Mūsų klinika ir specialistai teikia šias nėštumo stebėsenos paslaugas:

  1. Priėmimas ir registracija (visų oficialių dokumentų, taip pat motinos paso, apiforminimas ir išdavimas);
  2. Įvairūs laboratoriniai tyrimai;
  3. Ultragarsinis tyrimas, taip pat 3D / 4D tyrimas;
  4. Genetiniai testai (atranka) nuo 9-os iki 11-os nėštumo savaitės ir nuo 15-os iki 18-os nėštumo savaitės;
  5. Esant didelei genetinių ligų rizikai, rekomenduojama amniocentezė. Tai tyrimas, kai paimamas vaisiaus vandenų mėginys ir ištiriamas genetiškai;
  6. Dienos stacionaro paslaugos – siekiant suteikti klinikoje visą reikalingą medikamentinį gydymą;
  7. Kardiotokografija, leidžianti įvertinti vaisiaus būklę paskutiniu nėštumo laikotarpiu.
Call