Privalomi langeliaiclose
* - Privalomi langeliai

Spermos donorystė klinikoje „iVF Riga“

Klinika „iVF Riga“ siūlo gydymą naudojant donoro spermą. Mūsų klinikoje naudojama šaldyta vietinių donorų sperma, taip pat sperma iš Europos tarptautinio spermos banko.

Spermos donorystė

Programa suteikia galimybę pastoti ir turėti savo vaikų poroms, kuriose vyro sperma apvaisinti negali, todėl naudojamos donoro spermos ląstelės. Tai aktualu ir vienišoms, norinčioms tapti motinomis moterims.

Spermos donorystė – teisinis aspektas

Pagal Latvijos Respublikos įstatymus spermos donoru gali būti geros psichinės ir fizinės sveikatos vyras nuo 18 iki 41 metų. Prieš dalyvaujant programoje būtina atlikti šiuos tyrimus: infekcijų (sifilio, AIDS, hepatito B ir C, gonorėjos, trichomonozės) testus, taip pat genetinius tyrimus (kariotipo) ir pereiti psichiatro patikrą.

Pagal Latvijos įstatymus spermos donorystės programa yra anoniminė. Jūs negalite susitikti su savo donoru, pamatyti jo nuotraukos, tačiau recipientas gali žinoti apie donorą iki 20 bendrų kriterijų, pavyzdžiui: amžių, plaukų, akių spalvą, ūgį, svorį, kraujo grupę ir Rh faktorių, informaciją apie socialinį gyvenimą.

Recipientui: atsižvelgadamas į šiuos kriterijus jūs galite pasirinkti tinkamą spermos donorą.

Spermos donorystė programa:

Call